Informace pro nejmladší žactvo
Informace pro členy LPU ročníku 2014 až 2016 (a nováčky 2013)
Tréninky:úterý – Areál OB, 16:30 – 18:00 hod.
čtvrtek – tělocvična Gymnázia Dašická, 17:15 – 18:30 hod.
Tréninky:
úterý – Areál OB, 16:30 – 18:00 hod.
čtvrtek – tělocvična Gymnázia Dašická, 17:15 – 18:30 hod.
Program:
5. 3. - ÚT - trénink - Areál OB Vinice 16:30 až 18:00
5. 3. - ÚT - schůzka rodičů - Areál OB Vinice - 17:30
7. 3. - ČT - trénink – tělocvična Gymnázia Dašická 17:15 až 18:30
19. 3. - ÚT - trénink - Masarykova kasárna - 16:30 - 19:00
20. 3. – ST – Liga škol – Svítkov – 13:30
21. 3. - ČT - trénink – les na Studánce 17:00 - 18:00
23. 3. – SO – Východočeský pohár – Hradec Králové, Biřička (PHK; 00 = 10:00) – přihlášky do 17. 3. – doprava individuální
26. 3. – ÚT – mapový trénink – Biřička – 16:30 Zborovské nám. (staví se na Dubině)
28. 3. – 1. 4. – soustředění – RS Tramtáryje Horní Jelení
4. 4. - ČT - trénink – les na Studánce 17:00 - 18:00
6. 4. – SO – Východočeský pohár – Borohrádek (LPU; 00 = 10:00) – přihlášky do 31. 3. – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
9. 4. – ÚT – mapový trénink – Vysoké Chvojno – 16:30 Zborovské nám. (staví se na Dubině)
10. 4. – ST – Liga škol – Studánka – 13:30
11. 4. - ČT - trénink - Areál OB Vinice 17:00 až 18:00
13. 4. – SO – Východočeský pohár – Česká Třebová, Peklák (CET; 00 = 10:00) – přihlášky do 7. 4. – bus v 7:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
16. 4. – ÚT – mapový trénink – Horní Jelení – 16:30 Zborovské nám. (staví se na Dubině)
18. 4. - ČT - trénink – les na Studánce 17:00 - 18:00
20. 4. – SO – Východočeský pohár – Vřesník (STH; 00 = 10:00) – přihlášky do 14. 4. – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
20. 4. – SO – Východočeský pohár – Nový Bydžov (HOR; 00 = 15:30, ) – přihlášky do 14. 4. – doprava viz dopoledne
23. 4. – ÚT – mapový trénink – hájenka Hoděšovice – 16:30 Zborovské nám. (staví se na Dubině)
25. 4. - ČT - trénink - Areál OB Vinice 17:00 až 18:00
30. 4. – ÚT – mapový trénink – Pardubičky
1. 5. – ST – Východočeský pohár – Rudník, Terezín (LTU; 00 = 10:00) – přihlášky do 24. 4. – bus v 7:45 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
2. 5. - ČT - trénink – les na Studánce 17:00 - 18:00
4. 5. – SO – Východočeský pohár – Hoděšovice, Koliba (SHK; 00 = 10:00) – přihlášky do 28. 4. – doprava individuální
7. 5. – ÚT – mapový trénink – Vysoká nad Labem – 16:30 Zborovské nám. (staví se v Polabinách)
8. 5. – ST – Východočeský pohár – Vamberk, chata Vyhlídka (VAM; 00 = 10:00) – přihlášky do 1. 5. – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
9. 5. - ČT - trénink - Areál OB Vinice 17:00 až 18:00
10. – 12. 5. – soustředění – Čachnov
Kontakty na trenéry:
Laďka Víchová - 737860320 - ladka.vichova@seznam.cz
Kateřina Stryková - 606638164 - strykova@centrum.cz
Bedřich Sáňka - 608322149 - sankab@seznam.cz
Tomáš Kakos - 724301055 - tomas.kakos@centrum.cz
Šárka Odvodyová - 737743433 - sarka.o@email.cz
Petr Klimpl - 602619991 - klimpl.petr@seznam.cz
Zapište si vícedenní soustředění:
28. 3. - 1. 4. 2024 - mapové soustředění Tramtáryje
12. - 14. 5. 2024 - mapové soustředění Vysočina
28. 7. – 10. 8. 2024 - letní tábor Silva o-camp Budislav
29. 8. – 1. 9. 2024 - mapové soustředění Krouna
Pro koho: | Skupina DH10 a DH12 |
Termín: | 28. 3. - 1. 4. 2024 (čtvrtek až pondělí) |
Místo: | RS Tramtáryje (https://mapy.cz/s/nemolokohu) |
Sraz: | Ve čtvrtek v 15 hod. |
Doprava: | Individuální (domluvte se na využití aut) |
Stravování: | Od čtvrtka večera do pondělí oběda (každý přiveze krabici buchet) |
Ubytování: | Na postelích - spacák nutný |
Cena: | Celková ceba 2800 Kč, klub přispěje 1000 Kč - 1800 Kč se platí se na místě |
Přihlášky: | do 28. 2. 2024 v IS LPU |
Program: | Mapové a běžecké tréninky, hry, výlet. |
Vybavení: | Jízdní kolo (!!!), věci na běhání 2x denně, přezůvky, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné, buzola, světlo, čip SI. |
Vedou: | Víchová, Stryková, Macháček, Švíglerová |