O-GALA 2012
(05.11.2012)

Rozhovor s pořadateli

Na co bys orientační běžce, jezdce i jejich fanoušky do Pardubic nalákala?

Ahoj všem milovníkům bílo-oranžových lampionů! Na O-gala do Pardubic je zván každý, kdo má rád cokoliv s „o“ na začátku. Říkal režisér večera, že kromě vyhlášení nej o-sportovců bude dobrá zábava, zajímavý program plný legrace a kvalitní hudby. Kapelník slíbil, že si zatancuje opravdu každý, prý i netanečníci. Samozřejmě se chystá tombola, jak jinak – bohatá, a jedno opravdu velké překvapení. To ale teď nesmím prozradit! Postupně dáváme informace o programu na naše webové stránky www.lpu.cz/o-gala. Tam se brzy dozvíte mnohem víc.

 

A prozradíš aspoň, co mohou účastníci vyhrát v tombole?

Do tomboly máme připravena překvapení všeho druhu – od zlatého dědictví přes o-dort až k různým startovným na závody v sezóně 2013. Domlouváme i sportovní věci a vypadá to na předplatné jednoho velmi zajímavého o-časopisu (Jantar to neníJ!).

A pozor, není třeba čekat až na tombolu, u nás může vyhrát opravdu každý. A to již v průběhu příprav. Právě skončila soutěž o lístek na O-gala zdarma a další bude vyhlášena coby dup. Stačí sledovat novinky na webu.

 

Kdo bude slavnostním večerem provázet?

Zatím probíhá konkurz, takže jména sdělit nemůžu. Ale už jsme v úzkém finále. Můžu vám jen říct, že to budou dva 150-199 cm vysocí, 50-99 kg těžcí sympatičtí blonďatí bruneti.

 

Co na sebe a co s sebou? Je nějaký dress-code?

Předpokládá se čisté plesové oblečení, white-tide není vyžadován, doporučuje se kravata a spodní prádlo v oddílových barvách. Vzhledem k tomu, že prohibice již skončila, stačí vzít dobrou náladu. A kapesné na útratu a tombolu.

 

Kromě slavnostního večera je prý připravena i řada doprovodných sportovních akcí.

Jasně, to je, aby se ta cesta do Pardubic opravdu vyplatila! Na sobotní odpoledne (13:30 hod) je připraveno jedno z kol Zimní hradubické ligy (ZHL) – městský sprint Pardubicemi. V neděli je možnost zaběhnout si Malou cenu Velké verandy, to je tradiční kros v Chocni. Na sobotní ZHL se lze přihlásit spolu s objednáním lístků na O-gala, na Verandu se můžete přihlásit na www.mcvv.org  A slyšela jsem ještě o procházce nočními Pardubicemi (provázet bude ZuKli). Měla by začít po skončení plesu, délka závisí na počtu navštívených nočních podniků.

 

A ještě dva praktické dotazy. Ten první – kde a za kolik je možné si koupit vstupenku na O-gala? A druhý – kde mohou ti, co nebydlí v Pardubicích či okolí, přenocovat?

Objednání lístků je jednoduché – stačí využít náš objednávkový systém www.lpu.cz/o-gala. Lístek je za 200 Kč a při objednání přijdou všechny pokyny mailem. Stačí tedy objednat počet, zarezervovat možnost ubytování, zda lístky chcete poslat poštou či si je vyzvednout na místě, a čekat, až přijde variabilní symbol – potom stačí jen zaplatit. Po přijetí částky na náš účet pošleme email s potvrzením o přijetí platby. Místa budou všechna u stolů, budou číslovaná a předem zveřejníme zasedací pořádek.

Pro ty, kdo nepřenocují u někoho ze široké základny členů LPU, je zajištěno spaní v tělocvičně, konkrétní informace budou zveřejněny na stránkách. A pokud chcete něco trochu luxusnějšího, stačí nám poslat dotaz na jiný typ ubytování, obratem doporučíme dle přání, cenové relace a velikosti snídaně.

 

 

Kdy: 1.12.2012 v 18:30
Kde: KD Dukla Pardubice
zimní hradubická liga

velká cena malé verandy

plakat lpu o-gala 2012

plakat lpu o-gala 2012